Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Jak uniknąć raka - fotogaleria z wykładu

Czy przed rakiem można się uchronić?

W dniu 27 października 2015 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach warsztatowych w ramach programu: Czy przed rakiem można się uchronić?

Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem. Były propozycją Fundacji Aktywnej Edukacji przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Brzesku i pedagogiem szkolnym ZS w Szczurowej. Zajęcia prowadził specjalista Fundacji – Pan Andrzej Fiertak – biolog – pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego, który nawiązał serdeczną relację z młodzieżą, dzięki czemu trudny temat żywo zainteresował wszystkich. Główne treści, o które zostali ubogaceni uczniowie naszej szkoły to: - co to jest nowotwór, - które nowotwory są szczególnie niebezpieczne, - statystyka występowania nowotworów w świecie i jakie są uwarunkowania wskazujące na ich występowanie, - jak się badać i kiedy, - co karmi raka i jak mu zapobiegać.  

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, dzięki którym teraz możemy zdrowiej i miejmy nadzieję – dłużej żyć.

 

Samorząd szkolny

 

Kilka fotografii z wykładu.

 

images/rak/640_pr01.JPGimages/rak/640_pr02.JPGimages/rak/640_pr03.JPGimages/rak/640_pr04.JPGimages/rak/640_pr05.JPGimages/rak/640_pr06.JPGimages/rak/640_pr07.JPGimages/rak/640_pr08.JPGimages/rak/640_pr11.JPGimages/rak/640_pr12.JPGimages/rak/640_pr14.JPG

Dodatkowe informacje